Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

prawnik Toruń obowiązek alimentacyjny kancelaria
Kiedy trzeba płacić alimenty? Pomoc profesjonalnego adwokata
Kwiecień 6, 2017
Dj łódź profesjonalny dj dj na imprezę
Organizowanie imprezy – dobry DJ nie jest zły
Kwiecień 8, 2017

Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

Płaski brzuch odchudzanie toruń modelowanie ciała zabiegi

Płaski brzuch odchudzanie toruń modelowanie ciała zabiegi

Co zrobić, by mieć płaski brzuch?

Szczupły brzuch to pragnienie ogromnej liczby osób – zarówno kobiet, jak również panów. Fajnie by było w przypadku, gdyby był cudownie umięśniony i cokolwiek atletyczny (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka partia ciała, na której zależy nam najbardziej w trakcie aktywności fizycznej oraz przy wcielaniu w życie różnych diet. Osoby, jakie niemało biegają, są w stanie chwalić się kolegom i koleżankom umięśnionym, szczupłym brzuszkiem i triumfalnie spacerują po plaży bądź wyprężają się na leżakach nad jeziorem. Ten fakt nikogo nie dziwi, gdyż brzuch jest tą partią ciała, która ujmuje płeć przeciwną. Mamy szansę też zaobserwować takie osoby, którym w sumie nie zależy na przesadnym negliżu i wcale nie ukazują tak entuzjastycznie płaskiego brzuszka. Nad sylwetką trzeba pracować – nie dajmy się „wpuścić w maliny”.

Jeżeli będziemy leniuchować po pracy na kanapie zamiast wędrować na basen albo ćwiczyć na siłowni, to z całą pewnością wcale nie zrealizujemy tego fantazjowania. Zamiast skąpego bikini albo spodenek, nie będziemy mieli wyboru i będziemy musieli nosić okropne kostiumy, tankini ze spódniczką lub szorty oraz t-shirt. Każdy mówi: koniecznie zadbaj o swoje zdrowie, zadowalające efekty przyniesie odpowiednia dieta i ćwiczenia. Jednak czy rzeczywiście? Czy jest to naprawdę takie banalne, jak powiadają ludzie z boku? Czy odpowiednia jest dieta bogata w warzywa oraz owoce, dużą ilość ruchu i co ważne – brzuszków, ażeby można było chwalić się wszem i wobec zjawiskowym brzuchem? Otóż nie bardzo. Odchudzanie w zasadzie nie opiera się jedynie na wspomnianych prostych rzeczach, ale także na genetyce, czyli predyspozycjach biologicznych.

Czy można schudnąć robiąc tylko brzuszki?

Ogólnie rzecz ujmując nie można pozbyć się tkanki lipidowej jedynie w pewnym obszarze, wskazany jest kompleksowy trening wszystkich partii ludzkiego ciała. Tłuszcz na ciele spala się symetrycznie, innymi słowy – w każdej części ciała współmiernie do ilości komórek lipidowych. Odchudzanie występuje holistycznie, dotyczy całego ciała, natomiast reklamy w Internecie, które oferują idealne ciało w kilkanaście minut, po prostu okłamują. Fundamentalną funkcję odgrywa tu genetyka, gdyż niektóre osoby posiadają poważniejsze skłonności do odkładania tłuszczyku jedynie z tego względu, iż ich rodzice oraz różne inne osoby z rodziny, również miały z tym wielki problem. W czasie wykonywania wyłącznie samych brzuszków zapewne w ogóle nie uwolnimy się od szpecących fałdek, bo w tymże czasie będziemy wykorzystywać niezbyt dużą ilość energii. Brzuszki utwardzają mięśnie w dręczącej nas partii i po niedługim czasie niekiedy może się okazać, iż mamy tam o wiele więcej centymetrów niż zakładaliśmy. Muskuły są coraz mocniejsze (wytworzy się nam dobre podparcie), ale tłuszcz przetrwa.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Oprócz zharmonizowanej diety i ruchu globalnego (a więc treningów dotyczących wszystkich partii ludzkiego ciała, a nie wyłącznie wyselekcjonowanej grupy), można skorzystać z specjalistycznego odchudzania w salonach rzeźbienia sylwetki. Ogólnie rzecz ujmując nie chodzi tu jednakże o to, ażeby całymi dniami uczęszczać na masaże jakimiś nietypowymi urządzeniami…i wybaczyć sobie owe kwestie przytoczone powyżej. Wszystko musi koniecznie być ze sobą splecione – zdrowa dieta, dużo ruchu i zabiegi kosmetyczne, które uelastycznią naskórek, zmniejszą cellulit, skorygują fałdki w obszarach, na które dieta i ćwiczenia nie mogą nic poradzić.

Ostatnio takim efektownym zabiegiem jest między innymi liposukcja bez skalpela za pomocą nowoczesnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą mamy szansę skutecznie zredukować oporny tłuszczyk z newralgicznych miejsc, przykładowo na boczkach. Chodzi tu mówiąc w skrócie nie tylko o niezwykłe wymodelowanie ciała po pierwszym zabiegu, lecz usunięcie miejscowej tkanki lipidowej. Specjalna głowica zasysa sukcesywnie fałdki skóry, a fale dźwiękowe uszkadzają komórki tłuszczowe. Są one potem wydalane z organizmu poprzez limfę, a w kolejnym etapie – poprzez wątrobę. Mamy możliwość również skorzystać z Maximusa TriLipo, który koryguje wygląd zewnętrzny skóry, jej napięcie, modeluje sylwetkę, leczy cellulit oraz ogranicza miejscową tkankę lipidową. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus wpływa bynajmniej nie tylko na komórki tłuszczowe, ale również na mięśnie. Zaś dokładnie: aktywizuje skórę właściwą, tkankę wewnątrz i mięśnie, żeby błyskawicznie oraz efektywnie wymodelować ciało. Oporny tłuszczyk ulega upłynnieniu, bowiem działają na niego fale elektromagnetyczne. Zaś ta okoliczność powoduje, iż nasza bariera ochronna oraz muskuły są silnie nagrzane. Takim urządzeniem mamy szansę też zmniejszać głębokość zmarszczek wokoło oczu oraz ust, jak i podnosić owal twarzy. Wiele osób decyduje się ponadto na zabiegi z zastosowaniem endermologii, m.in. na masaż próżniowy. To pewnie najpopularniejsza możliwość, gdyż trzeba nałożyć charakterystyczny ubiór, a kosmetolog przeprowadza zabieg ssącą głowicą, która „przesuwa się się” po owym kostiumie.

Jeżeli zaciekawił Cię ów materiał, wypatrujesz atrakcyjnego sposobu na uwolnienie się od nadmiernej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko w okolicy brzucha to kliknij w odsyłacz z boku – Odchudzanie – a może odnajdziesz właśnie to czego szukasz.