Zaplecze SEO

Zaplecze SEO

Jeżeli szukasz najefektywniejszej techniki marketingowej, zaplecze SEO to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Jest to zestaw użytecznych, spersonalizowanych i niesamowicie pożytecznych stron zapleczowych, czyli stron internetowych reklamujących Twoją działalność i zwiększających pozycję Twojej witryny w Google równocześnie. Zaplecze SEO to rozwiązanie reklamowe, które po pierwsze korzystnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy, a po drugie zwiększy jej popularność w Internecie. Po prostu większa rozpoznawalność marki, owocne zyski i wyższa liczba Klientów. Jedna usługa, a tyle możliwości.

Firma Topranking gwarantuje profesjonalne zaplecze pozycjonerskie dla partnerów reprezentujących rozmaite gałęzie biznesu. Blogi tematyczne, fora dyskusyjne, witryny poradnikowe, czy strony ofertowe – Twoje strony zapleczowe mogą przybierać jakąkolwiek formę. My kładziemy nacisk na indywidualne rozwiązania, oryginalne teksty i wysoką skuteczność zaplecza SEO. W końcu mamy świadomość tego, że zestaw kilku stron zapleczowych mocno pracuje na rzecz Twojej pozycjonowanej witryny.

Zaplecze SEO projektowane przez Topranking to:

  • Różne struktury stron zapleczowych
  • Indywidualna adresacja IP każdej strony zapleczowej
  • Wysoka skuteczność linków zewnętrznych
  • Możliwość zarabiania na stronach zapleczowych (sprzedaż linków seo, programy partnerskie, a także korzystanie z reklam adsense i adtitle)
  • Spersonalizowany wizerunek stron
  • Specjalistyczne teksty SEO z ogromną liczbą słów kluczowych

Przejdźmy jednak do faktycznych przypadków. Przedstawimy Ci historię Ci o pewnym zapleczu SEO, które przygotowaliśmy dla jednego z naszych Partnerów – instytucji zajmującej się sprzedażą akcesoriów samochodowych. Pokażemy Tobie jak tworzymy strony zapleczowe i jakie są efekty wykonania stron zapleczowych.

Dla naszego Partnera zakupliliśmy 3 witryny i zainstalowaliśmy je na wybranym hostingu. Każdy z adresów www stron posiadał wyrażenia kluczowe tematycznie powiązane z dziedziną, w której Klient się specjalizuje. Strony zapleczowe miały odmienną adresację IP, co jest niezwykle ważne przy linkowaniu.

Następnym etapem było opracowanie wyglądu każdej strony pozycjonerskiej. Strony zapleczowe zostały zaprojektowane na platformie Wordpress, a następnie na każdej opublikowaliśmy atrakcyjne treści z optymalną liczbą wyrażeń kluczowych. Dwie strony zapleczowe zostały stworzone w formie poradnika, a jedna przedstawiała dane akcesoria, które firma naszego Klienta oferuje w sprzedaży.

Następnie zoptymalizowaliśmy każdą z domen i zapoczątkowaliśmy proces linkowania. Dla wszystkich stron zapleczowych zarejestrowali także indywidualny profil na Facebook’u, gdzie raz na jakiś czas dodajemy ciekawe informacje o nowinkach w branży motoryzacyjnej.

Zaplecze pozycjonerskie po jakiś trzech miesiącach zaczęło generować ruch. Zainteresowani konsumenci zaczęli korzystać z oferty przedsiębiorstwa naszego Partnera, co było podstawowym założeniem całkowitego procesu budowania zaplecza SEO. Jednocześnie pozycja pozycjonowanej strony naszego Klienta zmieniła się, trafiając ostatecznie do pierwszej dziesiątki organicznych wyników wyszukiwania dla lokalizacji Toruń.

Tak! Zaplecze SEO jest w stanie istotnie wpłynąć na popularność Twojej marki. I faktycznie, strony zapleczowe mogą stanowić dodatkowe źródło zysków. Skorzystaj z naszej rzetelnie przygotowanej propozycji i zacznij reklamować swoją firmę w Internecie.