Autokary – koszt najmu

Kursy jezykowe do certyfikatu z angielskiego toruń, ANGIELSKI TORUŃ
Egzaminy językowe z Angielskiego – Który zrobić
Kwiecień 29, 2019
Ortodonta - aparat ortodontyczny Toruń cena - Ortodoncja
Klinika ortodontyczna
Sierpień 4, 2019

Autokary – koszt najmu

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Dzisiejsze autokary wyróżniają się najwyższą jakością, w stosunku do potrzeb klientów. Nowoczesne autokary wyposażone są w wiele dóbr wpływających na wygodę podróży.

Standardem nowoczesnych autokarów są ergonomiczne fotele, klimatyzacja i toaleta. W wielu przypadkach dostępny jest także barek i telewizor. Kolejnymi udogodnieniami są indywidualne nawiewy powietrza i oświetlenie, port USB, gniazdko i WiFi.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują przede wszystkim wycieczki krajowe i zagraniczne. Szczególnie w przypadku tras zagranicznych trzeba liczyć się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary przystosowuje się z troską o wygodę pasażerów. Autokary w Polsce mają doskonałe dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursują po Europie zachodniej oraz wschodniej. W trakcie dalekich tras urządzane są również postoje. Dzięki nim pasażerowie mogą na moment rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się za potrzebą lub zjeść.

Aby zapewnić absolutny komfort w w podróży możliwa jest obecność pilota, który zatroszczy się o pasażerów, a w trakcie jazdy opowie historie na temat mijanych miejsc.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy mają w swoich ofertach wynajem autokaru na specjalną okazję. Jest to doskonałe rozwiązanie w potrzebie przewiezienia dużej liczby osób. Wynajem sprawdzi się w przypadku imprez okolicznościowych, takich jak wesela, czy wyjazdy integracyjne. Dużym zainteresowaniem cieszą się też przy planowaniu wyjazdów biznesowych. Wynajem autokaru to oprócz tego dobry transport wycieczek szkolnych, na kolonie oraz dla grup sportowych.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Co roku zachowuje się dbałość o stan techniczny, wszystkich pojazdów oraz realizuje się inwestycje zakupu nowego taboru autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów zapewnia przyjemność podróżowania.

Bardzo dużą zaletą jest to, że wynajem autokaru, to również wynajem kierowcy. Każdy z nich jest odpowiednio wykwalifikowanym pracownikiem, a ich kompetencje potwierdzają regularne testy. Zasadnicze są też realizowane badania zdrowotne, dopuszczające do wykonywania pracy. Selekcję odpowiedniej kadry dogląda wybrany kierownik transportu. Daje to możliwość obsługi klientów na najwyższym poziomie, a wynajem autokaru, kojarzył się z wysoką jakością.

Aby wyjazd przebiegał bezpiecznie i sprawnie autokary mają wymaganą przepisami liczbę kierowców. W trakcie wymagających tras, kierowcy się zamieniają oraz dbają o własny wypoczynek, by móc odpowiedzialnie kierować pojazdem. Doświadczenie kierowców przekłada się na dobrą orientację w terenie i wiedzę na temat zamiennych tras, co skutkuje bezproblemową podróżą.

Nowoczesna technologia wpływa na większą dostępność. Nie opiera się już tylko na kupowaniu biletu, czy wynajmu autokaru online, ale także obserwowania autokarów dzięki GPS. To także jest czynnikiem poprawy bezpieczeństwa.

JAK DOBRZE WBRAĆ AUTOKAR

?

Wybór autokaru powinien zależeć od charakteru wyjazdu, ilości godzin lub dni i liczby osób. Najdokładniejszym przelicznikiem jest ilość dostępnych miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość waha się od 32 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy pomieści od 18 do 30 siedzeń. Oferowany jest także wynajem busów na wyjazdy z mniejszą liczbą pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 72 do nawet 86 miejsc) jeżdżą zazwyczaj w dalekie trasy.

Należy także poznać stan techniczny wynajmowanego autokaru. Dokumenty związane z dopuszczeniem autobusu do jazdy, są ogólnodostępne. Nie zaszkodzi też rozeznać się, czy ma wszystkie niezbędne elementy wyposażenia przykładowo apteczkę i gaśnicę.

Pomocne mogą okazać się także opinie poprzednich klientów, zamieszczane w internecie.

KOSZTY WYNAJĘCIA AUTOKARU

Analogicznie do wyboru autokaru, koszt za wynajem zależy jest od kilku czynników. Do wielkości autokaru trzeba dodać takie elementy jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych i czas pracy kierowcy. Trzeba pamiętać o zabezpieczeniu mniejszych wydatków jak opłaty za autostrady czy płatne parkingi. Oczywiście można też liczyć na zniżki. W biznesie turystycznym najlepsze oferty dotyczą wyjazdów planowanych z wyprzedzeniem. Szybka rezerwacja pozwala lepiej zaplanować podróż. Na rabaty mogą też liczyć stali klienci. Częste korzystanie z usług tych samych firm, wpływa na możliwość negocjacji cen.

Przewozy autokarowe Toruń