Katalogowanie

Katalogowanie stron www

Katalogowanie stron to szybki i niezawodny sposób na zdobycie Google. Najtańszy pakiet dodawania stron do katalogów zaczyna się już od 100 zł. A wydajność? Wzrost rangi witryny nawet o kilkanaście stopni w bezpłatnych wynikach wyszukiwania w Google.

Nasza agencja łączy funkcjonalne mechanizmy z tradycyjnymi technikami pozycjonowania. Dostarczamy Tobie okazję do wprowadzenia odnośnika kierującego do strony Twojego przedsiębiorstwa do nawet 100 skutecznych katalogów seo. Proponujemy przyjazne dla algorytmu wyszukiwarek teksty SEO z stworzoną przez specjalistów bogatą grupą wyrażeń kluczowych. To wystarczy, aby zdobyć popularność w sieci. To znakomita taktyka marketingu internetowego. To usługa SEO na którą Cię stać.

Katalogowanie z Topranking to:

  • Grupa 100 bezpiecznych katalogów seo
  • Niepowtarzalne artykuły SEO
  • Wiele pakietów katalogowania do wyboru w różnych cenach
  • Pewność wzrostu pozycji strony w wyszukiwarkach
  • Najlepsza ochrona dla Twojej witryny

Case study

Nie chcemy zajmować Twój czas opowiastkami o tym jak korzystna jest nasza usługa katalogowania. Zamiast tego skoncentrujemy się na zaprezentowaniu Tobie przykładu jednego z naszych Klientów. Sam\a przekonasz się, że nie powinno się nie skorzystać z usługi katalogowania stron w formie, jaką opracowaliśmy tylko dla Ciebie.

Pani Alicja jest właścicielką marki oferującej artykuły do włosów w Toruniu. Swoje wyroby oferuje w niewielkim salonie, oraz poprzez sklep internetowy. Ma całkiem silną konkurencję. Pomimo to, po dodaniu w naszej grupie katalogów seo 40 artykułów SEO z linkiem prowadzącym do sklepu www, strona internetowa Pani Alicji podskoczyła z 25 miejsca na 15. Następnie po głębokiej optymalizacji strony www sklepu i dodaniu dodatkowych 20 artykułów SEO, strona internetowa wzrosła o kolejne kilka miejsc, trafiając do pierwszej 10 naturalnych wyników wyszukiwania w Google. Efekt katalogowania niezwykle miły. Tym bardziej, że aktualnie Pani Alicja interesuje swoimi produktami większą grupę odbiorców, a zyski z sprzedaży nieustannie wzrastają.

Taki jest wynik końcowy katalogowania seo. Niektóre procedury wymagają jednak bardziej precyzyjnego komentarza. Na przykład to dlaczego stawiamy na katalogowanie przy pomocy artykułów reklamowych. Według naszych ekspertów teksty SEO są najskuteczniejsze z tego względu, że koncentrują dwa fundamentalne elementy pozycjonowania – ogromną liczbę słów kluczowych i dobrej jakości link zewnętrzny. Każdy artykuł SEO jest unikatowy. Nie powielamy contentu, ponieważ może to wywołać spadek pozycji strony, a nie jej wzrost. Każdy artykuł SEO to pięć tysięcy znaków. Policz ile odmiennych słów kluczowych oddających potrzeby użytkowników Google może zostać dodanych w takim wpisie. Każdy tekst SEO to również jeden, drogocenny link zewnętrzny. A im więcej takich linków, tym wyższa wartość Twojej witryny w Google.

Jak pewnie zauważyłeś katalogowanie stron to bardzo prosta strategia marketingowa. A przy tym wcale nie taka droga, jak mogłoby się wydawać. Nie czekaj! Sprawdź zaprojektowane przez nas katalogi internetowe i zostań z naszą agencją na dłużej. Twoja strona internetowa, analogicznie jak Pani Alicji, może znaleźć się na pierwszej stronie bezpłatnych wyników wyszukiwania w Google.